Výbava

Hiss-Tec, pre mnohých v našich končinách zatiaľ ešte asi neznáma firma. Ale možno to vyzerá inak s jednotlivými značkami ktoré sa pod ňou skrývajú:

  • CORE Kiteboarding

Jeden z mála výrobcov, ktorý je proti jednoročnému cyklu obnovy kitov a boardov. Namiesto toho si radšej zoberú čas na vyvíjanie špičkového materiálu ktorý spolu so skúsenými kitermi testujú a perfekcionalizujú na rozličných spotoch sveta. Zaručujú takto top výkonnosť, bezpečnosť, kvalitu a servis – asi najlepší na celom trhu.

Napriek tomu je CORE dostupný pre širokú verejnosť, cenovo sa neodlišuje od dobrého materiálu iných popredných výrobcov (kde máte po pár mesiacoch už “starý model”). Špeciálne karbónový Fusion, dodávaný komplet s finkami, padmi a strapmi, nás prekvapil pomerom cena/hodnota v porovnaní s inými karbónovými boardami – jednoznačne viac za menšiu cenu!

Core

  • CARVED

Výrobca najexkluzívnejších kiteboardov na svete! Pionieri v oblasti používania karbónu pri výrobe boardov a ako jediný spracovávajú extra výkonný CARTAN karbón. Ručne robené v Nemecku na ostrove Fehmarn, v dieľni s 30-ročnou tradíciou, CARVED znamená perfekciu, nekompromisný výkon, nedosiahnuteľnú kvalitu a jedinečný charakter!

Ako Porsche na ceste, tak Carved na vode! Tieto boardy odporúčame pokročilým jazdcom, ktorí z kitingu chcú vyťiahnúť maximum.

Carved

  • DELUXE

Deluxe sú kiteboardy pre široké publikum, navrhované a shapované špecialistami z CARVED. Je to všestranný, jednoducho jazditeľný board s dreveným jadrom, vyrobený klasickou a trvanlivou snowboardovou technológiou. Jeho cieľová skupina sú freerideri, ktorí chcú vychutnávať čistý kiteboarding, ale nesklame ani pri skokoch alebo unhooked trikoch.

Deluxe Freeride je dodávaný v štyroch veľkostiach za priaznivú cenu, ideálna doska na začiatok a pre pohodových kiterov.

Deluxe

  • TR SUP

TR SUP vyrába vysokohodnotné, nafukovacie paddleboardy za priaznivé ceny. Shape boardov a pádiel pochádza  priamo z pier prvých pionierov v oblasti nafukovacích paddleboardov. V sortimente nájdete malý, obratný funboard, klasiské boardy na každú príležitosť aj úzko tvarované rýchle SUPy na rovnú hladinu.

TR-SUP

Sme veľmi hrdí na to že sa vám môžme predstavíť ako hlavný dovozca týchto troch výnimočných značiek na Slovensku! 

TESTCENTRUM: Letná sezóna sa nám schyľuje ku koncu, na vode stretneme už len posledných otužilcov, veľa z nás sa balia stráviť predĺžené leto do teplých krajín dúfajúc že po návrate tu budeme už mať dobré podmienky na snowkiting! A ak hej, tak si budeš môcť poskúšať a otestovať všetky kity, na našich známych zimných spotoch!

Začiatkom novej sezóny, pre podaktorých to býva už v januári :-), budeme mať k dispozícii väčšiu testovaciu paletu: Kity CORE Riot XR3 v klasickej aj LW (lightwind) verzii, CORE GTS2, boardy CORE Fusion, CORE Ripper, najpredávanejší CARVED: Imperator V, a samozrejme DELUXE Freeride v rozličných veľkostiach!

Sleduj našu Facebook stránku a neprepásni žiadne akcie!

PREDAJ: Ak niečo nemáme na sklade, budeme to pre teba mať v priebehu pár dní. Takže v prípade osobného prevzatia máš tvoju novú výbavu doma do týždňa! Okrem CARVED boardov robených na mieru, pochopiteľne (hej, okrem štandardných rozmerov a flexu si môžeš objednať hoci aký podľa tvojho vkusu).

Ak máš záujem o použitý materiál, po testovačke alebo nasadení v kurzoch, daj nám vedieť!