Test Center

Výbavu môžeš otestovať po dohode a podľa podmienok napr. na spotoch Dunaj/Hamuliakovo a Šamorín (SK) alebo Neusiedler See (AT).
Kitesurfing testival v Hamuliakovo, možnosť vyskúšať si Woodboard kiteboardy.

Časť výbavy väčšinou máme pri sebe a keď fúka na okolitých spotoch môžeš si ju hocikedy otestovať.

Pri priaznivých veterných podmienkach sa snažíme sem tam zorganizovať väčšiu testovačku v kooperácii s našimi partnermi, máme vtedy k dispozícii väčší výber zo sortimentu.

Ak nechceš takúto akciu prepásnuť, sleduj Facebook stránku KITESHOPU!

Chceš niečo vyskúšať?
Testovanie materiálu vždy ZDARMA!

WOODBOARD

Ako najzaujímavejšiu novinku v našom testpoole pre Teba máme kiteboardy značky WOODBOARD s výnimočnými vlastnosťami! Navrhnuté úspešným shaperom spĺňa každý jeden model svoju jedinečnú úlohu.

Viac o boardoch sa dočítaš v článku Woodboard – Engineered by kiters for kiters

DUOTONE

Vďaka našej spolupráci s firmou DUOTONE Kiteboarding, doteraz známej pod menom NORTH Kiteboarding,  ti môžme ponúknuť vybrané modely tejto poprednej značky.

Páčia sa nám hlavne kity! Nielen že sú nádherné, patria podľa nás k tým najlepším a zo širokej ponuky si každý niečo vyberie.

FLYSURFER

Od Flysurfer Kiteboarding máme pre teba komorové kity! Vynikajú v slabom vetre a sú výborné na foiling. Radi jazdíme ale i napr. 10m Soul v poriadnom vetre, viete si predstaviť tie vysoké a dlhé polety?

Komôr od Flysurferu sa netreba báť, ovládanie a dokonca ani reštart z vody sa veľmi nelýši od nafukovacích kitov. Tak príďte si ich vyskúšať alebo sa prihláste na krátku foilkite inštruktáž!

LEVITAZ

Testovali sme už veľa foilov, ale Levitaz je jednoducho neprekonateľný. Buď pripravený na to, že keď ho otestuješ, budeš ho chcieť aj ty!

Čo sa nám najviac páči? Ten nádherný pocit vznášania sa na vode v absolútnej tichosti, bez akéhokoľvek odporu! O tom podľa nás foiling vlastne je, tak prečo si kaziť zážitok a trápiť sa s inými foilami.

Cenovo nie je Levitaz až tak mimo dosahu, v porovnaní s inými karbónovými foilami konkurencie nie je drahší.