Výbava

Objav nový svet CORE Kiteboarding:

Nekompromisní špecialisti len na jeden účel!

Len jeden mesiac po štarte štvrtej generácie jedného z najobľúbenejších kitov XR4 s novou farebnou variantou „TechBlack10“ prichádza CORE Kiteboarding hneď s dvomi úlne novými kitami a jedným kiteboardom: čistokrvný wavekite “Section”, nekompromisný c-kite “Impact” a k nemu pasujúci “Bolt” – wakestyle board určený len pre pevné viazanie!

Pod názvom “CORE Specialized” vedie vedúci nemecký výrobca v kitesurfingu popri obľúbených allround kitov od teraz aj vysoko špecializované modely vyvinuté čisto pre nasadenie v špecifických podmienkach ako si to žiadajú menšie cieľové skupiny.

Všetky Specialized modely sú vyrobené a testované v rámci “Core Performance” filozofie: extra dlhé vývojové a produktové cykly, najnovšie materiálie a komponenty, najvyššia kvalita – jednoducho kitová technológia made in Germany!

Ako nový XR4 sú aj nové kity dostupné okrem v bielej farbe “BrightWhite10“ aj v čisto novej čiernej “TechBlack10”.

section

CORE Section – čistokrvný Wavekite

Wave only. To je motto novej línie Section. Kite stavaný na báze populárnej Future-C konštrukcie ktorú nájdeme pri modeloch GTS3, všetkými detajlami ale prispôsobený na nasadenie vo vlnách. Vďaka novému špeciálnemu dakronu ExoTex je jeho kostra podstatne tenšia, no napriek tomu stabilnejšia.

Section má aerodynamický profil ktorému vďačí maximálnu obratnosť, extrémnu reaktínosť a super stabilné driftové vlastnosti!

impact

CORE Impact – nekompromisný C-Kite

Unhooked only. Impact je už čisto opticky najšpektakulárnejší model novej CORE línie. Klasický čistokrvný 5-šnúrový c-kite s dlhými, hranatými ušami a priamým naviazaním už necháva tušiť, o čo mu pôjde: radikálny unhooked-freestyle a wakestyle, riadny pop a dosť slacku pre tvoje handlepassy a zábavu na kickeroch!

bolt

CORE Bolt – konzekventná Wakestyle mašina

Boots only. S úplne nanovo vyvinutým Boltom sa CORE obracia na skúsených unhooked riderov a wakestylerov. Karbónová doska je stavaná pre extrémny tlak pevného viazania. Má väčší rocker, dvojitú vrstvu jedinečne dynamického Cartan-karbónu ktorý sa osvedčil už aj pri ostatných modeloch kiteboardov a dostaneš k nemu hned dve sady G10 finiek v rozličných veľkostiach. Ako prvý kiteboard vôbec má Bolt „Pro Fix Grindbase“ pozostávajúcej z PTexu, ktorý patrí pri výrobe lyží a snowboardov už dávno k štandardu: Malé škriabance napr. po jazde cez prekážky si tak môžeš opraviť hneď a nekomplikovane!

Ako vždy, všetky produkty CORE SPECIALIZED u nás v Kiteshope!