Požičovňa výbavy

Ak už vieš ako tak jazdiť ale nemáš ešte vlastnú výbavu, si u nás tiež na správnom mieste. Požičiame ti kite a board v kombinácii vhodnej do aktuálnych podmienok.

Vychádzame z toho, že ak si už sebestačný kiter, ktorý nepotrebuje ďalšiu asistenciu na vode (čo je predpoklad zapožičania výbavy bez dozoru), máš už vlastný neoprén a trapéz!

1. HODINA

€ 35

Pri 1. hodine ti dáme extra čas zdarma! Na prípravu a nastrojenie kitu 15 min, na zbalenie 10 min! Na vrátenie materiálu máš teda čas skoro hodinu a pól!

KAŽDÁ ĎALŠIA HODINA

€ 20

Po prvej hodine, vrámci ktorej máš čas na prípravu a zabelenie výbavy, účtujeme € 20 za každú ďalšiu začatú hodinu s toleranciou 5 minút.

To znamená, ak nám výbavu vrátiš do hodiny a pól, platíš len prvú hodinu v hodnote € 35. Do 2 1/2 hodín ťa požičanie výjde € 55, do 3 1/2 hodín 75,- atď.

CELÝ DEŇ

€ 100

Ak bude fúkať celý deň a nebudeš mať toho dosť, limitujeme ti cenu za požičanie výbavy na € 100,- čo sa ti oplatí ak budeš jazdiť viac než 5 hodín.

Pri celodennom prenájme si teda môžeš zajazdiť hneď z rána, urobiť obedňajšiu prestávku, jazdiť poobede a ak vydrží vietor, po ďalšej prestávke kľudne aj večer!

TÝŽDEŇ

€ 350

Ak je mimoriadna predpoveď a bude fúkať viacero dní príp. aj celý týždeň, máš to za € 350,-

Podmienky zapožičania výbavy

  • Predpokladom zapožičania výbavy je, že vieš bezpečne naštartovať a pristáť kite na pláži.
  • Mal by si sa vedieť vrátiť odkiaľ si vyštartoval! Neznamená to, že musíš už vedieť nastúpavať proti vetru. Ale musíš sa vedieť pohybovať s kitom vo vode: v plytkej vode sa môžeš vrátiť po vlastných, v hlbokej alebo pri silnejšom vetre treba ovládať bodydrag proti vetru.
  • Časy požičovne: 9:00 – 18:00, od pondelka do nedele. Sme ale flexibilní, ak by malo fúkať len zavčasu ráno alebo neskoro večer, dohodneme sa!