Kite camp

Ponúkame ti 6-dňový intenzívny výcvik s inovatívnymi metódami výuky vyvinutými inštruktormi s dlhoročnými skúsenosťami špecializovaných na správnu techniku jazdy. Naučíme ťa nielen jazdiť, ale zoznámime ťa aj s technikami základných aj pokročilých trikov. Na výcvyk používame len najnovší materiál vybavený aktuálnými bezpečnostnými systémami a pod dohľadom skúsených a kvalifikovaných inštruktorov ti zaručujeme rýchly progres.

Najväčšia výhoda oproti klasickému kurzu je že sa o teba postaráme počas celého dňa, a to po celý týždeň. Kdežto kurz je limitovaný na určitý počet hodín a po jeho ukončení su žiaci odkázaní sami na seba, v rámci Kite Campu rozhoduješ ty a tvoja kondička koľko času chceš stráviť tréningom na vode pod dozorom inštruktora, ktorý ti neustále dáva cenné rady a opravuje chyby. Ako si vieš určite predstaviť, je to najefektívnejší spôsob ako začať alebo zdokonaliť sa v kitesurfingu. Budeš žasnúť čo všetko sa dá za jeden týždeň naučiť!

Na Kite Campy vyberáme len spoty s jednoduchými podmienkami na učenie, s plytkou vodou v ktorej sa dá stáť a bez vĺn, ktoré by spomalovali tvoj pokrok. Výuka v takýchto revíroch je veľmi efektívna, môžeš rátať s tým že po 6-dňovom Kite Campe z teba bude hotový kiter!

Destinácie

  • Grécko – Lefkada
  • Egypt – Marsa Alam
  • Brazília – Ilha do Guajiru
  • Južná Afrika – Cape Town

Ak by si mal záujem o určitú destináciu, alebo ak by si chcel odcestovať za vetrom v určitom mesiaci, napíš nám a budeme ťa kontaktovať čo zrovna plánujeme.

Často vyberáme termíny a destinácie krátkodobo, podľa podmienok alebo záujmu. Fixné miesta nájdeš v kalendári udalostí na externej stránke KITECOACH.ME

Momentálne je istý trip do Brazílie počas decembra 2019 a prvej polovice januára 2020.