Individuálny tréning

Pri výuke kitesurfingu nám najviac záleží na tvojich pokrokoch a tvojej spokojnosti. Najefektívnejší spôsob, ako ti sprostredkovať rôzne metódy a techniky, je pri výuke 1:1. To znamená, že jeden inštruktor má len jedného žiaka, kdežto pri kurzoch v iných školách to bývajú aj štyria až šiesti žiaci! Takto je o teba neustále postarané, ako keby si mal súkromné hodiny! Tvoj čistý čas tréningu s kitom a na vode teda rapídné stúpa, napr. nemusíš čakať na prestriedanie.

Osobný tréning je individuálny, nezáleží na tom či máš kite v rukách prvý krát alebo sa chceš naučiť “Kiteloop Backroll”. Miesto a čas konania tréningu vyberieme podľa vhodných poveternostných podmienok.

MINI

1/2 hodina
€ 39

Za pol hodinku sa toho tiež dá trochu stihnúť: vyskúšať si prvé kroky s cvičným kitom alebo sa oboznámiť s jednoduchšími technikami a manévrami ako nastúpavanie proti vetru, otočka, prvý skok, základy odháknutia sa a pod.

FLEX

1 hodina
€ 69

Hodina je dosť na zájdenie do detajlov pri základných manévroch a ich dôkladné precvičenie. Chceš skákať vyššie alebo sa už dlhší čas sám trápiš s Frontroll či Raley 2 Blind? Máš pocit že si kúsok od toho ale aj tak to nefunguje? Tu dostaneš tie správne tipy ako na to!

STANDARD

3 hodiny
€ 199

Je veľa možnosti ako využiť tri hodinky. Zvyčajne to je voľba kiterov, ktorí niekde kedysi už kurz robili ale nepodarilo sa im ho dokončiť. Či už bol dôvod nepriaznivé počasie, ťažké podmienky alebo neskúsený inštruktor! Ak máš ešte kde tu nedostatky, napr. pri štarte kite-u, rozjazdoch, nastupávaní a pod., toto je tá správna voľba.

FULL

5 hodín
€ 319

Päťhodinový tréning je určený najmä pre začiatočníkov bez ďalších skúseností. Naučís sa za 5 hodín kitovať? Je to možné, ak si športový typ a máš talent na doskové športy (skateboard, snowboard, wakeboard). Môžeš dosiahnúť štádium bezpečne ovládajúceho kite a ďalej samocvičiaceho amatéra. Pozor, bez profesionálnej pomoci to môže trvať týždne!!!

Cena zahŕňa

  • Teoretickú prípravu na pláži – neboj neplytváme čas zbytočnými rečami, len to najdôležitejšie!
  • Praktickú výuku na vode – tréning začína hneď na vode, žiadne hranie sa s cvičnými kitami!
  • Výbavu pasujúcu k daným podmienkam: kite, bar, kiteboard, sedací trapéz, leash, na želanie aj vestu a prilbu
  • Neoprén by si mal ako správny kiter už vlastniť 😉 Ak nie, checkni náš KITESHOP príp. ti požičiame tiež!

! Tréningy do troch hodín nie je možné rozdeliť na viacero dní okrem neočakávaných poveternostných zmien v prípade ktorých rozhodne o prerušení kurzu tréner !

Tvoj tréner

Bibiana Magaji, slovenská reprezentantka v kitesurfingu ktorá pravidelne stojí na stupienku aj vo svetovom pohári! Viac o nej ako aj rôzne linky na jej sociálne profily nájdeš na stránke Tím!